Nanoskala

Nanoskala

Masz gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski, salon tatuażu, gabinet dentystyczny albo pracujesz w hotelu? W każdym miejscu, gdzie każdego dnia przewijają się dziesiątki ludzi powinieneś zadbać o to, by było ono czyste i bezpieczne dla pozostałych osób. Teraz jest to proste jak nigdy wcześniej!


Nano Silver Aerosol Sanitizer to innowacyjny preparat do dezynfekcji przedmiotów i powierzchni, który swą skuteczność zawdzięcza drobinom nanosrebra. Po naniesieniu produktu i jego wyschnięciu nanocząstki srebra wnikają w powierzchnie na których się znajdują, działając bakteriobójczo, grzybobójczo i wirusobójczo. W ten sposób szybko i skutecznie:

  • zlikwidujesz 99,99% mikroorganizmów
  • pozbędziesz się bakterii, wirusów i grzybów
  • zapewnisz długotrwały efekt dezodoryzacji
  • Twoje miejsce pracy stanie się przyjazne i bezpieczne dla innych

Preparat świetnie nadaje się do odkażania powierzchni płaskich, mebli, ścian, blatów, foteli, łóżek, materacy, szafek, sprzętu rehabilitacyjnego, narzędzi, mat, butów i wielu innych. Dezynfekcja na miarę XXI wieku!


Jak pozbyć się brzydkich zapachów?
Jeśli dręczą Cię nieprzyjemne zapachy, których ciężko się pozbyć, to również mamy dla Ciebie rozwiązanie! Redox to proekologiczny preparat do oczyszczania powietrza. Nie maskuje brzydkich zapachów, lecz niweluje ich przyczynę. Nanocząstki preparatu usuwają przykre zapachy wykorzystując zjawisko utleniania i redukcji. Redox rozkłada toksyczne gazy i lotne związki organiczne, bez problemu radzi sobie również z niwelowaniem przykrych zapachów różnego pochodzenia, stęchlizny i dymu papierosowego. Po zastosowaniu produktu ma miejsce redukcja nieprzyjemnych w zapachu tlenków azotu i tlenków siarki, a dodatkową korzyścią jest powstawanie molekuł o działaniu przeciwgrzybiczym i przeciwbakteryjnym.Złoto koloidalne
Nanotechnologia rozwija się w ekspresowym tempie, dlatego też całkiem niedawno pojawił się w naszej ofercie kolejny preparat – Nano Gold. Złoto koloidalne ma wiele zastosowań, ale szczególnie często wykorzystuje się je w kosmetologii. Poprawia nawilżenie skóry, delikatnie ją napina, wygładza drobne zmarszczki i zapobiega powstawaniu kolejnych. Pobudza syntezę kolagenu oraz przyspiesza regenerację naskórka.Jeśli zainteresowały Cię produkty Nanoskala, zapraszamy na Targi „Atrakcje Regionów” w dniach 17-19 maja 2019, gdzie będziesz mógł uzyskać więcej informacji o naszych preparatach. Zapraszamy!

https://nanoskala.com
https://zyskplanet.pl/
https://sklep-relax.pl