Zatorland

Zatorland

ZATORLAND – NAJWIĘKSZY W EUROPIE PARK RUCHOMYCH DINOZAURÓW


Park Rozrywki Zatorland położony jest w Zatorze, w niewielkim, malowniczym miasteczku województwa małopolskiego, w bliskim sąsiedztwie miast: Oświęcimia i Wadowic.


Zatorland to kompleks trzech tematycznych Parków, oferujących rodzinną rozrywkę na bardzo wysokim poziomie. Na odwiedzających czeka wizyta w Parku Dinozaurów, Parku Owadów oraz Parku Mitologii. Doskonałej rozrywki dostarcza również Lunapark.


omysłowo zaprojektowana ścieżka edukacyjna, wiodąca przez gęsto zalesiony teren, prezentująca dawne życie dinozaurów, to największa atrakcja Parku Zatorland. Pośród drzew spostrzec można ponad 100 modeli prehistorycznych gadów, większość z nich to eksponaty ożywione. Park Dinozaurów to wyjątkowe miejsce, które pozwoli zainteresowanym zaczerpnąć wiedzy na temat gatunków, które ponad 65 mln lat temu opanowały Ziemię.

Wycieczka do Parku Zatorland to także spotkanie z mitycznymi bogami, herosami oraz owadami ludzkich rozmiarów. Sceneria starożytnej Grecji w Parku Mitologii pozwoli przenieść się w odległe czasy, zapewni wspaniały relaks dla ciała i umysłu, z kolei wizyta w Parku Owadów pozwoli zgłębić wiedzę na temat życia organizmów, które na co dzień stają się dla nas prawie niezauważalne.


Zatorland to niezwykłe miejsce stworzone dla najmłodszych z myślą o ich edukacji poprzez rozrywkę. To miejsce umożliwiające poznanie tajemnic odległej przeszłości, fascynujących historii czy odkrywania niezwykłej przygody. To również przestrzeń do wypoczynku i zabawy.


Na terenie obiektu dostępne są punkty gastronomiczne, kuszące zapachem znakomitych przysmaków, a także cieszące się różnorodnością upominków sklepiki z pamiątkami.


Czas spędzony w Parku Rozrywki Zatorland to fantastyczne przeżycia, niezapomniane wrażenia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.


Serdecznie zapraszamy :)